3

 

TECRÜBE

Bildiğiniz üzere ülkemizde mütehatlik işi çok fazla yapılıyor.İnsanlar bu işin çok kolay ve basit olduğuna inanıyor.Oysaki bu iş sanıldığı kadar basit değildir,kesinlikle bilgi birikim ve en önemlisi TECRÜBE gerektirmektedir.Yenidelerde bu işe başlamış olan bir mütehatin ne kadar güvenilir olacağı tartışılabirlir,insanda kuşku bırakabilir. Fakat kişinin yapacağı yatırımda (konut işyeri vs vs) gözü arkada kalmamalı ve aklında pürüz olmamalıdır.Bu sektörde tecrübe büyük önem taşımaktadır.Sizlere güvenme hissini sunacak en önemli etkendir.

 

 

1

İsmail Erdemli

1989 yılında kurulan firmamız inşaat sektörüne konut yapımı ile girmiştir. Daha sonra, konut yapımına ilave olarak işyeri ve fabrika inşaatlarına başlamıştır. Şimdiye kadar yaklaşık 40.000 m2 inşaat bitirmiş olup, gerek estetik gerekse kalite yönünden üstün binalar yapmayı ilke edinmiştir. Böylece yapı sektöründe güvenilir bir isim yapmıştır. 1989 yılından günümüze, müteahhit İsmail Erdemli ve ekibi yüzlerce insanın yaşamını sürdürdüğü konutların ve yüzlerce insanın çalıştığı fabrika ve işyerlerinin yapımında başarıyla rol almıştır. Firmamız, devam eden ve ilerde başlanması öngörülen projelerle de sektörde hak ettiği yeri korumaya ve daha da ileri gitmeyi hedeflemektedir. Büyüyen inşaat sektörü ile beraber, ilk günkü heyecan ve dinamizmle şehir ve iş hayatına renk katacak, sürekli büyüyen müşteri portföyümüzün talepleri doğrultusunda, 21 yıllık sektör tecrübemizin yardımıyla ses getiren projelere imza atmaya devam edeceğiz.

 

 

2

 

Kalite ve Güven

Erdemli inşaat,şimdiye kadar yaptığı konut inşalarında kalliteden ödün vermeden,eksiksiz çalışarak güven sağlamış olan bir politikaya sahiptir.Bundan sonra da imza atacağı

 

projelerde Kaliteden uzaklaşmadan yoluna devam edeceğinden emin olabilirsiniz.Sizler için en iyi ve güzeli sunmaya her zaman hazırız.